Karrier

A DHJ Építő Kft. a közműépítési (ivóvíz- és szennyvízcsatorna hálózat építési) ágazatának bővítéséhez Építésvezető/művezető munkatársat keres.

Az építésvezető/művezető feladatai:

A közműépítési ágazatvezető illetve a projektvezető munkájának segítése, amely az alábbiakra terjed ki:

Elsősorban európai uniós finanszírozásból megvalósuló közműépítési beruházásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése:

  • tervdokumentáció feldolgozása, tervek ellenőrzése
  • beszállítói és alvállalkozói árajánlatok bekérésében való részvétel
  • megvalósítási ütemterv összeállításában való részvétel
  • helyszíni munkavégzés irányítása, alvállalkozói munkavégzés felügyelete
  • a munkavégzéshez kapcsolódó dokumentálás elvégzése (építési napló, felmérési napló, szállítólevelek)
  • a beruházások előrehaladásának dokumentálása, szükséges táblázatok/kimutatások elkészítése, vezetése a projektvezető utasítása szerint
  • kivitelezési munka folyamatosságának biztosítása, munkaterület rendezettségének betartatása
  • aktuális pénzügyi elszámolásban / adminisztrációban való részvétel, számlát alátámasztó dokumentációk előkészítése
  • projekt megbeszéléseken való részvétel
  • beruházás műszaki átadás-átvételi eljárásához szükséges záró dokumentációk elkészítésében való részvétel

Ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség (mélyépítési, közműépítési szakirányú végzettség)
  • min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, precizitás, komplex gondolkodási mód
  • elkötelezettség, önálló munkavégzés képessége
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office, AutoCAD)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség (mélyépítési, közműépítési szakirányú végzettség)
  • európai uniós finanszírozásból megvalósuló projektek megvalósításában szerzett tapasztalat
  • FMV jogosultság

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő, komplex projektekben való részvétel
  • felelősségteljes munkakör
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezéseket 2018.02.09-ig várjuk fizetési igény megjelölésével.